1., Megtervezem az alapot, kirakom a körvonalát~ (a Spike-os és a macikás alapot is Marinától lestem, mivel ez a kettő volt a két nagy kedvenc :3)
2., Levasalás, aztán, vagy csatot, vagy láncot teszek hozzá és már hordható is~
![]() |
| Ő a legutolsó gyártmányom és egyben az első, aminek az alapja is saját terv alapján készült~ |
Egyaránt használhatóak nyakláncnak, fülbinek, brossnak és csak úgy dísznek is. Amúgy nagyon izgi és könnyen siker élményhez juttat maga a technika, szóval mindenkinek ajánlom~













