1., Megtervezem az alapot, kirakom a körvonalát~ (a Spike-os és a macikás alapot is Marinától lestem, mivel ez a kettő volt a két nagy kedvenc :3)
2., Levasalás, aztán, vagy csatot, vagy láncot teszek hozzá és már hordható is~
![]() |
| Ő a legutolsó gyártmányom és egyben az első, aminek az alapja is saját terv alapján készült~ |
Egyaránt használhatóak nyakláncnak, fülbinek, brossnak és csak úgy dísznek is. Amúgy nagyon izgi és könnyen siker élményhez juttat maga a technika, szóval mindenkinek ajánlom~









nyannn!*-* Az az enyim ?*-* Nagyon édi lett!Deimádom!
VálaszTörlésIgen, igen! :3 viszont kaphatok egy kis segítséget a láncra való feltevéshez? mert a denevérnél annyira jól megoldottad! **
TörlésIgazából szétszedtem egy kulcstartót, és két fémkarikáját hozzáerősítettem a lánc végeihez.Egy erősebb fogót használtam aminek kicsi a feje, és összenyomtam vele.Nagyjából ennyi volt:D
TörlésÓ ^^ Ez a vasalható gyöngy olyan jópofa találmány! Már rá vagyok állva a beszerzésére.
VálaszTörlésNagyon szépek lettek a medálok (: A csat tetszik a legjobban *-*
köszi, örülök, hogy tetszenek:3
Törlés