2012. április 1., vasárnap

Creepy pixel

Imádom Marina ékszereit és igazából ő inspirált a saját creepy pixel nyakláncaim elkészítésére is. Maga az összerakás szinte gyerekjáték, talán a vasalásnál lenehet elrontani, de nekem még egyszer sem sikerült ^^ az alapanyag nem túl drága és az elkészítés sem sok idő a variációk pedig  végtelenek...

1., Megtervezem az alapot, kirakom a körvonalát~ (a Spike-os és a macikás alapot is Marinától lestem, mivel ez a kettő volt a két nagy kedvenc :3)


  
2., Levasalás, aztán, vagy csatot, vagy láncot teszek hozzá és már hordható is~






Ő a legutolsó gyártmányom és egyben az első, aminek az alapja is saját terv alapján készült~


Egyaránt használhatóak nyakláncnak, fülbinek, brossnak és csak úgy dísznek is. Amúgy nagyon izgi és könnyen siker élményhez juttat maga a technika, szóval mindenkinek ajánlom~


5 megjegyzés:

  1. nyannn!*-* Az az enyim ?*-* Nagyon édi lett!Deimádom!

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Igen, igen! :3 viszont kaphatok egy kis segítséget a láncra való feltevéshez? mert a denevérnél annyira jól megoldottad! **

      Törlés
    2. Igazából szétszedtem egy kulcstartót, és két fémkarikáját hozzáerősítettem a lánc végeihez.Egy erősebb fogót használtam aminek kicsi a feje, és összenyomtam vele.Nagyjából ennyi volt:D

      Törlés
  2. Ó ^^ Ez a vasalható gyöngy olyan jópofa találmány! Már rá vagyok állva a beszerzésére.
    Nagyon szépek lettek a medálok (: A csat tetszik a legjobban *-*

    VálaszTörlés