Hát igen végre sikerűlt befejezni a babámat, aki a Johanna nevet kapta, mert mikor ránéztem ez ugrott be elsőnek és szerintem nagyon is illik hozzá <3
2012. május 28., hétfő
2012. május 1., kedd
Dolly lady
Igaz ez csak amolyan próbálkozás, de megalkottam életem legelső BJD inspired doll-ját. Sajnos szegénynek még nincsen neve, sőt haja sem és, mint arra rájöttem a BJD pareszok naaaagyon drágák, főleg az a ginger paresz, amit kinéztem, mert, hogy vöröske lesz x3 szóval nemtudom, hogyan fogok neki hajatvarázsolni O.o (esetleg tippek? mondjuk azon gondolkoztam, hogy vastag fonalakat rögzítek és a vége felé elkezdem kibontani vékony szálakra, de nem tudom, hogy az jól nézne e ki...) Ja és név ügyileg is szívesen fogadom az ötleteket ^^ Igazán szeretnék belejönni ebbe, szóval ez még csak egy a sok közül ~^3^~ a következőnek már nyitott szemeket szeretnék, persze, ahhoz rendelni kell, de ehhez nem mertem megkockáztatni, hogy hátha sikerül rendesen megcsinálni a szemét is, mert azért egy pár BJD szem nem olcsó O.O
![]() |
| itt még csak nagyjából volt felrajzolva rá úgy minden.... |
![]() |
| ....és ez pedig a kezdeti állapot |
2012. április 1., vasárnap
Creepy pixel
Imádom Marina ékszereit és igazából ő inspirált a saját creepy pixel nyakláncaim elkészítésére is. Maga az összerakás szinte gyerekjáték, talán a vasalásnál lenehet elrontani, de nekem még egyszer sem sikerült ^^ az alapanyag nem túl drága és az elkészítés sem sok idő a variációk pedig végtelenek...
Egyaránt használhatóak nyakláncnak, fülbinek, brossnak és csak úgy dísznek is. Amúgy nagyon izgi és könnyen siker élményhez juttat maga a technika, szóval mindenkinek ajánlom~
1., Megtervezem az alapot, kirakom a körvonalát~ (a Spike-os és a macikás alapot is Marinától lestem, mivel ez a kettő volt a két nagy kedvenc :3)
2., Levasalás, aztán, vagy csatot, vagy láncot teszek hozzá és már hordható is~
![]() |
| Ő a legutolsó gyártmányom és egyben az első, aminek az alapja is saját terv alapján készült~ |
Egyaránt használhatóak nyakláncnak, fülbinek, brossnak és csak úgy dísznek is. Amúgy nagyon izgi és könnyen siker élményhez juttat maga a technika, szóval mindenkinek ajánlom~
Oscar Wilde~
Végre befejeztem a pólót *boldogság*... szóval kezdjük az elején... Azthiszem talán egy hónapja belefutottam egy zseniális képbe Devin, amin a csajszi Catholic schoolgilr outfitet viselt és én meg awwww én is ilyet akarok *q* a legeslegnagyobb kedvenc az Oscar Wilde-os felsője volt, de se Etsy-n, se ebayen nem találtam még csak hasonlót sem :/ szóval kitaláltam a saját pólómintámat:
A fentebbi már a végső változat, amit egy tucat előzött meg és mindössze a Happy Prince ihletésű madárka volt mindegyiken rajta... ma reggel elhatároztam, hogy végre pólóra viszem a művem, de a dolog nem volt olyan egyszerű, mint gondoltam, mivel a végefelé már percenként görcsbeállt a kezem O.o" nade-nade nem ez a lényeg, hanem az, hogy kész:
![]() |
| a festés előtt... |
![]() |
| és közvetlen utána~ (amit nagyon sajnálok, az viszont az, hogy elkenődött egy picit a D betű T.T) |
![]() |
| és végül a teljesen száraz, hordható, mosható és Oscar Wilde-os felső~ |
2012. március 10., szombat
Tavaszi séta
Tegnap felfedeztünk egy parkocskát, miközben Gigihez mentünk. :) Alkalmat kihasználva csináltunk is képeket Foxy eddig készített cuccairól!^^
Pirate lolita kalap
Country lolita bonnet
Masni
...és egy Foxy :D
2012. március 4., vasárnap
Pastel nightmare~
Szombaton elmentünk Lic-el deco boltba, hogy mindenféle cuccot vegyünk a nagy projektünkhöz, a végén az egészből egy nagy "ez kell, meg ez is!!" vásárlás lett és sikerült szereznünk egy ijesztően olcsó száradós gyurmát is... hát, mint az később kiderült, amilyen olcsó, olyan macerás... leginkább az agyaghoz tudnám hasonlítani, mivel csak vizes kézzel formázható és tetőtől talpig olyan leszel, ha készíteni akarsz valamit xD Mindennek ellenére sikerült alkotnom 5 medált + egy gyűrűt~
![]() |
| 1.Serah Farron nyaklánc, 2. cuki szívtelen denevér, 3. a gyűrű alap, 4-5. nyuszihableányok ^3^, + a Pastel feliratom~ |
Így nézett ki a mesterművem festés előtt ^^ Ocsmány és vizes... Sosem gondoltam volna, de ma reggelre teljesen kifehéredtek és festhetővé váltak.
és a kész darabok :3 ez volt az első alkalom, hogy napraforgón és unikornison kívül mást alkottam gyurmából és tudom, hogy igazán nincs hozzá nagy tehetségem ^^"" De azért remélem tetszik nektek~
2012. február 27., hétfő
Lic'n'Fox
Sziasztok!^^
Lic'n'Fox megnyitotta kapuit! Ceruzát, festéket elő, varrógépet indíts, gyűszűket felhúz!
Két 16 éves lány elindul a divat világába. Még csak próbálgatjuk az anyagokat, varrás-technikákat, nem vagyunk mi se profik, se tanultak, de a legjobbat fogjuk nyújtani, amit csak tudunk!
Reméljük tetszeni fognak a ruháink!^^
Lic'n'Fox megnyitotta kapuit! Ceruzát, festéket elő, varrógépet indíts, gyűszűket felhúz!
Két 16 éves lány elindul a divat világába. Még csak próbálgatjuk az anyagokat, varrás-technikákat, nem vagyunk mi se profik, se tanultak, de a legjobbat fogjuk nyújtani, amit csak tudunk!
Reméljük tetszeni fognak a ruháink!^^
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


































