2012. március 10., szombat

Tavaszi séta

Tegnap felfedeztünk egy parkocskát, miközben Gigihez mentünk. :) Alkalmat kihasználva csináltunk is képeket Foxy eddig készített cuccairól!^^

Pirate lolita kalap





Country lolita bonnet



Masni



...és egy Foxy :D






Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése