2012. április 1., vasárnap

Oscar Wilde~

Végre befejeztem a pólót *boldogság*... szóval kezdjük az elején... Azthiszem talán egy hónapja belefutottam egy zseniális képbe Devin, amin a csajszi Catholic schoolgilr outfitet viselt és én meg awwww én is ilyet akarok *q* a legeslegnagyobb kedvenc az Oscar Wilde-os felsője volt, de se Etsy-n, se ebayen nem találtam még csak hasonlót sem :/ szóval kitaláltam a saját pólómintámat:

A fentebbi már a végső változat, amit egy tucat előzött meg és mindössze a Happy Prince ihletésű madárka volt mindegyiken rajta... ma reggel elhatároztam, hogy végre pólóra viszem a művem, de a dolog nem volt olyan egyszerű, mint gondoltam, mivel a végefelé már percenként görcsbeállt a kezem O.o" nade-nade nem ez a lényeg, hanem az, hogy kész:
a festés előtt...

és közvetlen utána~ (amit nagyon sajnálok, az viszont az,
hogy elkenődött egy picit a D betű T.T)


és végül a teljesen száraz, hordható, mosható és Oscar Wilde-os felső~




2 megjegyzés: