fődesigner
Haliii~ Én lennék az oldal fődesignere, divattervezőnek készülök, ...bár most a világ nagyrésze ugyanezen dolgozik, minden esetre remélem egyszer sikerül majd valami igazán lélegzetelállítót alkotnom. ^^
A stílusom talán a nőies elemekre épül, szeretem a bonyolult ruhákat, ritkán hordok basic cuccokat. Imádom a lolitát, mint stílust, ha tehetném talán még lifestyler is lennék, de ki tudja... Gyengém ezen kívül a pastel goth/creepy cute stílus, a 20-as évek, és minden amiben meglátok valami igazán érdekeset.
A divat számomra megunhatatlan hobbi, végül is a ruhák variációja végtelen...
Legnagyobb példaképem jelenleg Pastelbat, de nagyon szeretem Zerudát, Cocorosát, Victoria Suzanne-t és Chokelate Milk stílusát is.
Az inspirációt illatokból és különböző ruhákból/kirakatokból nyerem. Hihetetlen, hogy egyes emberek mennyire át tudják adni, mint tervezők, ezeken keresztül az érzéseiket.
Tagságaim, Honlapjaim
mindenes segéd, fotós
Ahoj!^^ Alice vagyok, Foxy segédje és mentora. :D Én nem készülök se divattervezőnek, se semmi ilyesminek, csak megszállottan imádok a ruhákat és mindent ami művészettel kapcsolatos. :)
Igazából a "viszonyom" a divattal elég érdekes. A ruhákat, ékszereket imádom, nem is kérdés, viszont olyan formában a divatot, hogy mi épp a trendi, nem szeretem. Az egyéniséget jobban preferálom, ez pedig sokszor ellenkezik a divattal.
A stílusom nem igazán behatárolható, de gyökerei egyértelműen a régi dolgokból erednek. Már kiskorom óta odavagyok a régi dolgokért, főleg régi ruhákért. Eleinte csak hercegnős és középkori, majd viktoriánus és rokokó, most pedig az elmúlt száz évre visszamenő ruhákért vagyok oda, legfőképpen az 50-es évek divatjáért.
Innen jött pár modern, de régi ihletésű stílus, amiket kipróbáltam/kipróbálnék. Jópár évig nagy álmom volt hogy lolita legyek (classic lolita), ebből mára már kinőttem, de még most is szívesen felveszek néha lolita/loliable dolgokat és nagy befolyással is van ez a mostani stílusomra. A steampunk és persze mindenféle vintage dolgokat is nagyon szeretem. :)
Gyengéim a csipkék, virágok, unikornisok, csontok és koponyák és a vízalatti dolgok (sellők kiemelten).
Tagságaim, Honlapjaim
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése