Igaz ez csak amolyan próbálkozás, de megalkottam életem legelső BJD inspired doll-ját. Sajnos szegénynek még nincsen neve, sőt haja sem és, mint arra rájöttem a BJD pareszok naaaagyon drágák, főleg az a ginger paresz, amit kinéztem, mert, hogy vöröske lesz x3 szóval nemtudom, hogyan fogok neki hajatvarázsolni O.o (esetleg tippek? mondjuk azon gondolkoztam, hogy vastag fonalakat rögzítek és a vége felé elkezdem kibontani vékony szálakra, de nem tudom, hogy az jól nézne e ki...) Ja és név ügyileg is szívesen fogadom az ötleteket ^^ Igazán szeretnék belejönni ebbe, szóval ez még csak egy a sok közül ~^3^~ a következőnek már nyitott szemeket szeretnék, persze, ahhoz rendelni kell, de ehhez nem mertem megkockáztatni, hogy hátha sikerül rendesen megcsinálni a szemét is, mert azért egy pár BJD szem nem olcsó O.O
![]() |
| itt még csak nagyjából volt felrajzolva rá úgy minden.... |
![]() |
| ....és ez pedig a kezdeti állapot |





ééénis pont tegnap kezdtem el egy bjd féleséget:o az enyém tulajdonképpen csak egy pucér gyurmapasi:"D de mekkora véletlen máár!
VálaszTörlésmajd írj róla *O*
Törlésrendicsek!*-*
Törlés