Szombaton elmentünk Lic-el deco boltba, hogy mindenféle cuccot vegyünk a nagy projektünkhöz, a végén az egészből egy nagy "ez kell, meg ez is!!" vásárlás lett és sikerült szereznünk egy ijesztően olcsó száradós gyurmát is... hát, mint az később kiderült, amilyen olcsó, olyan macerás... leginkább az agyaghoz tudnám hasonlítani, mivel csak vizes kézzel formázható és tetőtől talpig olyan leszel, ha készíteni akarsz valamit xD Mindennek ellenére sikerült alkotnom 5 medált + egy gyűrűt~
 |
| 1.Serah Farron nyaklánc, 2. cuki szívtelen denevér, 3. a gyűrű alap, 4-5. nyuszihableányok ^3^, + a Pastel feliratom~ |
Így nézett ki a mesterművem festés előtt ^^ Ocsmány és vizes... Sosem gondoltam volna, de ma reggelre teljesen kifehéredtek és festhetővé váltak.
és a kész darabok :3 ez volt az első alkalom, hogy napraforgón és unikornison kívül mást alkottam gyurmából és tudom, hogy igazán nincs hozzá nagy tehetségem ^^"" De azért remélem tetszik nektek~
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése