2012. május 28., hétfő

Johanna~

Hát igen végre sikerűlt befejezni a babámat, aki a Johanna nevet kapta, mert mikor ránéztem ez ugrott be elsőnek és szerintem nagyon is illik hozzá <3





2 megjegyzés:

  1. Szia!
    Nagyon szép lett:)megkérdezhetem, hogy miből csináltad a haját?

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. köszi:3
      festett gyapjút varrtam egy mini parókaalapra ^-^

      Törlés