Szia!Nagyon szép lett:)megkérdezhetem, hogy miből csináltad a haját?
köszi:3 festett gyapjút varrtam egy mini parókaalapra ^-^
Szia!
VálaszTörlésNagyon szép lett:)megkérdezhetem, hogy miből csináltad a haját?
köszi:3
Törlésfestett gyapjút varrtam egy mini parókaalapra ^-^